Isopan by manni group

INOVACE VE SLUŽBÁCH UDRŽITELNOSTI

Isopan je jedním ze světových lídrů v oblasti výroby izolačních kovových panelů pro stěny a střechy. Díky zkušenostem skupiny Manni Group nabízí již 40 let řešení pro lepší výkonnost ve stavebnictví a inovace ve jménu efektivity, udržitelnosti a bezpečnosti.

VIDĚNÍ

Skupina MANNI GROUP nabízí produkty, řešení a kompetence pro budování suchých staveb, podporuje nové způsoby, jak skoncovat s plýtváním energiemi a uvolňováním znečišťujících emisí stávajícího portfolia nemovitostí, a pomáhá realitním a designovým studiím dosahovat vysoké hodnoty projektů díky etickým zásadám v oblasti životního prostředí a znalostem v oboru stavitelství.

MISE

Cílem skupiny Isopan je podporovat koncept odpovědného stavitelství péčí o lidi, kteří v budovaných prostorech žijí, a rovněž o pozitivní externality pro všechny zúčastněné strany a širší komunitu. Skupina Isopan a její síť partnerů podporují inženýrské a architektonické firmy, stavební a instalační společnosti pomocí komplexních řešení: od spolupráce ve fázi návrhu až po dodání produktového portfolia na místě. Skupina Isopan nabízí nejmodernější řešení pro budovy, čímž podporuje následující klíčové faktory: energetické, akustické a bezpečnostní vlastnosti, životní cyklus produktů ze surovin v průběhu celého výrobního procesu a rovněž styl a design architektonických řešení, které jsou předmětem výstavby.

ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNĚJŠÍ BUDOVY

Zájem a péče o ty, kteří každý den obývají a užívají občanské, obchodní, průmyslové a logistické budovy podporou nových řešení, která dokážou vyrovnat energetické ztráty a odbourat znečišťující emise. Skupina Isopan podporuje inženýrské a architektonické firmy, instalační společnosti a dodavatele stavebních materiálů, aby dosahovali vyšších hodnot ve svých projektech díky etickým zásadám v oblasti životního prostředí a know-how v oblasti stavebnictví. Díky tomu jsou schopni překládat ty nejlepší návrhy a vykonávat stavební práce odpovědně.


Skupina Isopan nabízí různé typy, barvy a povrchové úpravy izolačních kovových panelů pro univerzální a snadno sestavitelná řešení na míru. Naše vysoce kvalitní výrobky zaručují tepelnou a zvukovou izolaci, pevnost, vzduchotěsnost, vynikající ohnivzdorné vlastnosti a absorpci zvuku.


Kvalitu produktů Isopan zaručuje tým odborníků, kteří se neustále vzdělávají ve svých oborech, a vysoce specializovaných techniků, kteří pomáhají zákazníkovi při interpretaci jeho potřeb. Více než čtyřicet let zkušeností, hluboká znalost trhu, referenční předpisy a hlavní trendy ve stavebnictví nám umožňují vyvíjet exkluzivní produkty, inovativní systémy a nová řešení.

OD KONCEPTU AŽ PO FINÁLNÍ PROJEKT

Skupina Isopan podporuje zákazníka tím, že nabízí své know-how a podporu od fáze návrhu až po stavbu. K dosažení těchto cílů je zásadní odhodlání a zápal našich zaměstnanců a spolupracovníků, stejně jako aktivní komunikace s našimi zákazníky, s nimiž se snažíme navázat pevné a trvalé vztahy. Proto se snažíme neustále zlepšovat: zákazníka v každé fázi podporuje technické oddělení, zatímco výroba je organizována flexibilním způsobem, abychom dokázali zaručit včasné dodání velkých i malých objednávek.


Navrhování správných řešení pro zákazníka je naší prioritou a rovněž prioritou našich neustále se vzdělávajících odborníků a vysoce specializovaných techniků.

Skupina Isopan má podrobné znalosti trhu a materiálů a vždy udržuje aktuální informace o hlavních trendech a referenčních standardech, v nichž se snoubí estetika a funkčnost.

INOVACE MÁME V KRVI

Abychom mohli zlepšovat obor stavebnictví s ohledem na udržitelnost životního prostředí, je vždy nutné mít k dispozici aktuální informace a pracovat na inovativních řešeních.


Bojujeme proti hlukové zátěži, krotíme tepelné ztráty a chráníme budovy v případě požáru. Izolační panely skupiny Isopan, známé také jako sendvičové panely, hrají v architektuře zásadní roli a reagují na estetické, funkční a energetické potřeby. Konkrétně jsou vyráběny podle vysokých standardů kvality při zpracování materiálů a pomocí špičkových procesů poháněných fotovoltaickými systémy, které vyrábějí potřebnou elektřinu a pomáhají tak eliminovat dopady na životní prostředí.


Díky investicím do výzkumu a vývoje a získanému know-how se skupina Isopan může pochlubit nabídkou s jedinečnou šíří různých použití a variant: izolační jádro může být z minerální vlny nebo expandovaného polyuretanu, případně vyrobeno technologií LEAF a lze jej použít při realizaci stěnových i střešních panelů. Patentovaný panel Isodeck PVSteel, koncipovaný pro stavbu plochých střech, lze instalovat v kombinaci se zelenými střechami a vytvářet tak zelené střechy s vysokou přidanou hodnotou, zatímco stěnové panely mohou pomoci při budování odvětrávaných fasád.

CERTIFIKOVANÁ ÚČINNOST A BEZPEČNOST S RESPEKTEM K UDRŽITELNOSTI


Výrobky skupiny Isopan zaručují účinnost, inovace a bezpečnost: dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci budov, pevnost, vzduchotěsnost a ideální zvukovou izolaci a pomáhají budovy chránit před ohněm, bránit vzniku požárů a omezovat jejich šíření.


Certifikujeme kvalitu konstrukcí díky spolehlivým materiálům, plně v souladu s mezinárodními předpisy. 
Skupina Isopan má certifikát ISO 9001 a technická shoda produktů je zaručena na základě norem požadovaných na referenčních trzích. Panely Isopan pomáhají chránit budovy před požáry, omezují šíření požárů a následné poškození konstrukce díky nejlepšímu výkonu, jaký je na trhu k dispozici – testováno v souladu s normami EN 14509 a EN 13501. V sortimentu Isopan najdete i produkty s vysokým akustickým výkonem: tlumení hluku a izolace mezi jednotlivými místnostmi. Panely jsou rovněž certifikovány, aby zaručovaly maximální odolnost proti větru a dešti.


Vedle technických certifikací získala skupina Isopan ekologické certifikáty a štítky, jako je environmentální prohlášení o produktu (EPD) a štítek Declare, který transparentně popisuje všechny látky, jež byly při výrobě panelů použity. Tato transparentnost umožňuje produktům Isopan pomáhat budovám k získání certifikátů udržitelnosti, jako je BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method), LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) či CAM (minimální enviromentální kritéria ve stavebnictví).


Skupina Manni Group se zavázala bojovat proti změně klimatu: elektřina potřebná k výrobě panelů se získává z fotovoltaických panelů a emisím, které jsou v přímé odpovědnosti provozujících společností a které jsou definovány ve smyslu článků 1 a 2 protokolu GHG, je nyní věnována větší pozornost a zájem ze strany skupiny. Do roku 2021 byl stanoven cíl snížit tyto emise o 15 %, který podporoval i plán energetické účinnosti pro hlavní výrobní jednotky. Díky pravidelným každoročním investicím byly všechny italské závody podrobeny auditu a soustavně se u nich monitoruje spotřeba.

JSME ITALSKÁ ZNAČKA, KTERÁ PŘEMÝŠLÍ V GLOBÁLNÍM KONTEXTU


Skupina Isopan Group sídlí ve Veroně a v Itálii je zastoupena dvěma výrobními závody ve Frosinone a Veroně.

Výrazná teritoriální přítomnost a konsolidovaná síť obchodních partnerů nám umožňuje úspěšně fungovat na nejdůležitějších světových trzích, a to díky šesti produkčním společnostem rozkročených na třech kontinentech. Divize International Business Division také vyvíjí konkrétní řešení pro potřeby různých zemí, ve kterých jsou produkty Isopan distribuovány.

ISOPAN SPA

Isopan SpA je mateřskou společností skupiny Isopan a sídlí v Itálii, kde má dva výrobní závody, Trevenzuolo (provincie Verona) a Patrica (provincie Frosinone). V roce 2018 vzniklo interní oddělení výzkumu a vývoje pro vývoj nových technologií pro všechny zahraniční dceřiné společnosti.

ISOPAN IBÉRICA, ŠPANĚLSKO

První zahraniční společnost Isopan vznikla v roce 2001 se sídlem v Tarragoně a dnes působí na španělských, portugalských a severoafrických trzích. V roce 2019 byla spuštěna nová řada založená na minerální vlně.

ISOPAN EST, RUMUNSKO

V roce 2007 byla v rumunské Bukurešti založena společnost Isopan Est, která dnes operuje na trzích severovýchodní Evropy. Působí v této oblasti více než 12 let a nedávno získala cenu „Performance“ od organizace Confindustria Romania.

ISOPAN DEUTSCHLAND, NĚMECKO

Společnost Isopan DE, založená v roce 2012 v Plötzu, má za cíl posílit svou přítomnost ve střední Evropě otevřením nového výrobního závodu, který se má v blízké budoucnosti přesunout do města Halle a navýšit kapacitu. V současné době obsluhuje také země střední a severní Evropy.

ISOCINDU, MEXIKO

Tato společnost, založená v Guanajuatu v rámci společného podniku s venezuelskou společností Cindu, je nejnovější společnost patřící do skupiny Isopan: dnes se řadí mezi přední středoamerické výrobce izolačních panelů.

TRH
 • Česká republika
 • Deutschland
 • España
 • France
 • Italia
 • México
 • România
 • USA
JAZYK
 • American American
 • Mexico Mexico
 • Română Română
 • Nederlands Nederlands
 • Italiano Italiano
 • Čeština Čeština
 • Français Français
 • Deutsch Deutsch
 • Español Español
 • English English
You will see the site in English with the Czech portfolio
You will see the site in English with the German portfolio
You will see the site in English with the Spanish portfolio
You will see the site in English with the French portfolio
You will see the site in English with the Italian portfolio
You will see the site in English with the Mexican portfolio
You will see the site in English with the Romanian portfolio
You will see the site in English with the American portfolio
Verás el sitio en mexicano con el portafolio checo
Verás el sitio en mexicano con el portafolio alemán
Verás el sitio en mexicano con el portafolio en español
Verá el sitio en mexicano con el portafolio francés
Verás el sitio en mexicano con el portafolio italiano
Verás el sitio en mexicano con el portafolio mexicano
Verá el sitio en mexicano con el portafolio rumano
lang_mx_switcher_with_usa_portfolio
Veți vedea un site în limba română cu portofoliul ceh
Veți vedea un site în limba română cu portofoliul german
Veți vedea un site în limba română cu portofoliul spaniol
Veți vedea un site în limba română cu portofoliul francez
Veți vedea un site în limba română cu portofoliul italian
Veți vedea un site în limba română cu portofoliul mexican
Veți vedea un site în limba română cu portofoliul românesc
lang_ro_switcher_with_usa_portfolio
lang_nl_switcher_with_cs_portfolio
lang_nl_switcher_with_de_portfolio
lang_nl_switcher_with_es_portfolio
lang_nl_switcher_with_fr_portfolio
lang_nl_switcher_with_it_portfolio
lang_nl_switcher_with_mx_portfolio
lang_nl_switcher_with_ro_portfolio
lang_nl_switcher_with_usa_portfolio
Vedrai il sito in italiano con il portafoglio ceco
Vedrai il sito in italiano con il portafoglio tedesco
Vedrai il sito in italiano con il portafoglio spagnolo
Vedrai il sito in italiano con il portafoglio francese
Vedrai il sito in italiano con il portafoglio italiano
Vedrai il sito in italiano con il portafoglio messicano
Vedrai il sito in italiano con il portafoglio rumeno
lang_it_switcher_with_usa_portfolio
Uvidíte web v rumunštině s českým portfoliem
Uvidíte web v rumunštině s francouzským portfoliem
Uvidíte web v rumunštině se španělským portfoliem
Uvidíte web v rumunštině s francouzským portfoliem
Uvidíte web v rumunštině s německým portfoliem
Uvidíte web v rumunštině s mexickým portfoliem
Uvidíte web v rumunštině s rumunským portfoliem
lang_cs_switcher_with_usa_portfolio
Vous verrez le site en français avec le portfolio tchèque
Vous verrez le site en français avec le portfolio allemand
Vous verrez le site en français avec le portfolio espagnol
Vous verrez le site en français avec le portfolio en français
Vous verrez le site en français avec le portfolio italien
Vous verrez le site en français avec le portfolio mexicain
Vous verrez le site en français avec le portfolio roumain
lang_fr_switcher_with_usa_portfolio
Sie sehen die Seite in deutscher Sprache mit dem tschechischen Portfolio
Sie sehen die Seite in deutscher Sprache mit dem deutschen Portfolio
Sie sehen die Seite in deutscher Sprache mit dem spanischen Portfolio
Sie sehen die Seite in deutscher Sprache mit dem französischen Portfolio
Sie sehen die Seite in deutscher Sprache mit dem italienischen Portfolio
Sie sehen die Seite in deutscher Sprache mit dem mexikanischen Portfolio
Sie sehen die Seite in deutscher Sprache mit dem rumänischen Portfolio
lang_de_switcher_with_usa_portfolio
Verá el sitio en español con el portafolio checo
Verá el sitio en español con el portafolio alemán
Verá el sitio en español con el portafolio en español
Verá el sitio en español con el portafolio francés
Verá el sitio en español con el portafolio italiano
Verá el sitio en español con el portafolio mexicano
Verá el sitio en español con el portafolio rumano
Verá el sitio en español con el portafolio americano
You will see the site in English with the Czech portfolio
You will see the site in English with the German portfolio
You will see the site in English with the Spanish portfolio
You will see the site in English with the French portfolio
You will see the site in English with the Italian portfolio
You will see the site in English with the Mexican portfolio
You will see the site in English with the Romanian portfolio
lang_en_switcher_with_usa_portfolio
ZRUŠENÍ
POTVRDIT